Nysted Roklubs ledelse

Formand

Formand: Jan Gleie,
Kettingevej 23,
4892 Kettinge.
Tlf. 50 52 44 72
E-mail: jangleie@get2net.dk

Kasserer

Kasserer: Lis Hermansen
Byfoged Holcksvej 1
4880 Nysted
Tlf. 27 52 23 26
E-mail: lis.h@live.dk

Bestyrelsesmedlem, Havkajak-afdelingen

Per Bak
Kraghave Gåbensevej 98
4800 Nykøbing F.
Mobil: 41 44 14 20
E-mail: per.bak@live.dk

Bestyrelsesmedlem

Peter Frydensberg

Grønsundsvej 231,

4800 Nykøbing F.


Mobil: 25 21 99 68
E-mail: peter.frydensberg@gmail.com

Næstformand

Palle G. Jensen
Grønnegadevej 3
4892 Kettinge
Tlf. 20 31 43 06
E-mail: kettinge4892@gmail.com

Festudvalget

Det nedsatte festudvalg er klar til at modtage gode ideer og forslag.
Så hold dig ikke tilbage.

Festudvalgets medlemmer er :Susanne Reinholm, mobil 22 87 87 88 eller via mail m.s.reinholm@gmail.com

Karen Larsen, Smedestræde 6. 1. sal, mobil 23958021 eller via mail kelar1967@gmail.com


Joanna Dose, tlf. 54 87 02 01, Mobil: 40 29 55 23 eller via mail
jjdose@hotmail.com

 

Klik HER for at komme tilbage til Klubben.